Таврійський державний агротехнологічний університет не може залишатися осторонь подій, які відбуваються в Україні. В умовах неоголошеної війни, яка ведеться на сході країни, наш громадянський обов’язок – допомогти та підтримати бійців Збройних сил України, всіх військових формувань, що захищають нашу Батьківщину.

ТДАТУ є ініціатором громадських акцій, мета яких – допомога українським бійцям.

За ініціативи декана механіко-технологічного факультету Кюрчева С.В., голови профбюро факультету Болтянського О.В. співробітники кафедр факультету взяли активну участь у благодійній акції.

2 грудня 2015 року профорги кафедр МТФ передали подарунки для бійців до Дня Святого Миколая та Новорічних свят – солодощі, пряники, печиво, цукерки – в профспілковий комітет університету, звідки 4 грудня подарунки буде передано волонтерам.

Дякуємо усім, хто взяв участь у акції «Перемога залежить від кожного з нас»!

Голова профбюро механіко-технологічного факультету

доц. Болтянський О.В.