Привіт, друже!?‍♀️ В нинішній час, співпраця з іншими країнами та науково-дослідні практики стають дедалі поширенішими. Наш Таврійський ДАТУ, в цій сфері, є лідером в Україні!

Давай дізнаємося трохи більше про країн-партнерів та програми міжнародної діяльності ТДАТУ ??

Наш міжнародний відділ співпрацює з, більш ніж, п‘ятнадцятьма країнами світу! ?Нумо перелічимо їх: США??, Німеччина??, Польща??, Франція??, Китай??, Канада??, Болгарія??, Швейцарія??, Румунія??, Словаччина??, Казахстан??, Мексика??, Угорщина??, Литва??, Азербайджан?? та Таджикистан??.

Тепер, познайомимося, з цими міжнародними програмами, поближче! ?

Переважно, – це програми обміну студентами, де вони зможуть дізнатися, від своїх іноземних колег, про їхній досвід та дослідити безліч цікавих іновацій! ??

Також, є  виробничі практики, де студенти, не тільки, освоюють сучасні технології, а ще є заробляють гроші та подорожують партнерською країною, де вони проходять стажування. ?

САМЕ ТУТ ТВОЯ МРІЯ! ?Вступай до Таврійського Державного Агротехнологічного Університету ім. Дмитра Моторного та почни її здійснювати вже сьогодні!

Детальну інформацію можна отримати тут:

? Вступник на Facebook Instagram | Instagram студрада | Telegram | сайті

✏️ Інформація вступнику бакалавр | магістр

? Відео про університет YouTube

⁉️ З питаннями в телеграм-чат

#ТДАТУ #вступ2022 #день_відкритих_дверей #ВступникуТДАТУ #умови_вступу_ТОТ #державнезамовлення #квота2