1 травня 2024 року кафедра вищої математики і фізики Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного та Інститут професійної освіти НАПН України завершили прийом заявок і робіт на ІІІ Творчий конкурс фотоколажів та відеоматеріалів «ФІЗИКО-МАТЕМАТИЧНИЙ ПОРТРЕТ МОЄЇ МАЙБУТНЬОЇ ПРОФЕСІЇ». Прийняття робіт відбувалося 1 квітня – 1 травня 2024 року.

До оргкомітету конкурсу надійшло 153 роботи, всього зареєстровано 217 учасників різних типів закладів освіти (заклади загальної середньої та позашкільної освіти; коледжі, ліцеї, гімназії, професійно технічні заклади, училища) з 18 областей України. Найбільша кількість робіт з Львівської області – 45 робіт, Дніпропетровської області – 21 робота, Полтавської області – 12 робіт.

Колективи кафедри вищої математики і фізики Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного та  Інституту професійної освіти НАПН України висловлюють слова вдячності всім учасникам конкурсу та керівникам за підтримку у проведенні нашого заходу, за любов до природничих наук та математики, розуміння того, що знання з фізики і математики є підґрунтям професійної самовизначеності.

Конкурсні роботи будуть оцінені в різних категоріях:

–  фотоколаж індивідуальна робота

–  фотоколаж колективна робота

–  відеоматеріал індивідуальна робота

–  відеоматеріал колективна робота.

Орієнтовна дата підведення підсумків і розміщення результатів на сайті конкурсу 10 травня 2024 року.

Нагородження переможців відбудеться на платформі ZOOM, про дату та посилання на захід буде додатково повідомлено листом на електрону пошту, яку надано у заявці.

Бажаємо успіхів! Чекайте на результати!

З повагою, організаційний комітет конкурсу