П’ятого листопада завершились передвиборчі зустрічі кандидата на посаду керівника ТДАТУ, доктора технічних наук, професора Сергія Кюрчева.

Відповідно до графіка, затвердженого організаційним комітетом з виборів ректора, кандидатом було проведено 11 зустрічей з колективами підрозділів Університету та ВСП ТДАТУ. На усіх зустрічах відбулось детальне знайомство з програмою кандидата, де Сергій Володимирович окреслив своє бачення розвитку ТДАТУ на наступні 5 років.

5 листопада відбулась ZOOM-зустріч з колективом і студентами факультету АТЕ і з підрозділами адміністративно-управлінських, господарських відділів та навчально-допоміжним персоналом університету.

Зважаючи на важливе значення Таврійського ДАТУ для міста Мелітополь, місцеві ЗМІ також висвітлювали перебіг передвиборчої кампанії в університеті. Впродовж останніх тижнів у інтернет-виданнях та на ТВ вийшло інтерв’ю з Сергієм Кюрчевим  та сюжет про майбутні вибори керівника Університету, які відбудуться 11 листопада у ТДАТУ та його відокремлених структурних підрозділах.

Оргкомітет з виборів ректора