20 травня 2015 року кафедра «Облік і аудит» факультету економіки та бізнесу ТДАТУ провела «Бухгалтерський квест», приурочений до Дня народження кафедри, якій у 2015 році виповнилося 20 років!

У квесті взяли участь 5 команд студентів І та VІ курсів напряму підготовки «Облік і аудит».

На семи станціях учасники могли повністю розкрити свої знання з обраної професії, проявити свій творчий потенціал, пофантазувати, художньо мислити та швидко давати відповіді на запитання з бухгалтерського обліку.

Також мало місце визначити: де знаходиться потрібна станція та швидко до неї дістатися. Станції були розповсюджені майже по всій території університету та біля кожного корпусу.

Немов горішки, вони «клацали» рахунки бухгалтерського обліку, з легкістю розпізнавали баланси, дебети, кредити і інвентаризацію. Причому деякі професійні терміни студенти вгадували, граючи у популярну молодіжну гру «крокодил». Було й творче завдання – учасникам довелося продемонструвати свої образотворчі і поетичні здібності, вітаючи кафедру з ювілеєм на сторінці своєї стінгазети.

За закінченням гри було визначено переможців, ними стали:

І місце – команда 31 ОА групи «Одні збитки»;

ІІ місце – команда 11 ОА групи «Алі- Баба та 9 розбійників»;

ІІІ місце – розділили між собою 2 команди – команда «Дебет Кредит» та команда «Рахункові палички» відповідно 21 ОА та 11 СОА студентських груп. Команда магістрів «5 курс» – була нагороджена за активну участь у квесті.

На фініші хлопців вітала завідувач кафедри обліку і аудиту, доктор економічних наук, професор Людмила Василівна Синяєва. Вона подякувала студентам за участь у святковому квесті та нагородила переможців та учасників солодкими призами та грамотами.

Студентам дуже сподобалось відзначення Дня кафедри у вигляді цікавого і веселого квесту.

Щиро вітаємо професорсько-викладацький склад кафедри та студентів зі святом! Нехай натхнення і жага творчого пошуку будуть Вашими вірними супутниками, життя – багатогранним і плідним, шлях до професійного зростання – успішним!

Катерина Омельчук,

голова студентської ради ФЕБ