Завдяки активній роботі Відділу міжнародних звʼязків між Таврійським державним агротехнологічним університетом імені Дмитра Моторного та британською цифровою навчальною платформою FUTURELEARN було підписано угоду про співпрацю.

За умовами цієї угоди усі викладачі та студенти ТДАТУ отримують безкоштовний доступ до курсів: Business & Management, Creative Arts & Media, Nature & Environment, Politics & Society, Literature, Healthcare & Medicine, Science, Engineering & Maths, Law, History, IT & Computer Science, Teaching, Language, Study Skills, Psychology & Mental Health, з можливістю отримати безкоштовний СЕРТИФІКАТ!

Для реєстрації на платформі необхідно перейти за посиланням https://www.futurelearn.com/campus/dmytro-motornyi-tavria-state-agrotechnological-university

Ввести корпоративний емейл хххххххх@tsatu.edu.ua

Отримати код підтвердження на пошту та ввести його у поле на платформі.

Після цього всі курси, які промарковані як Included in FutureLearn Campus стануть відкритими для користувачів.

Бажаємо успіхів!

Відділ міжнародних звʼязків