10 червня у місті Київ на базі Науково-методичного центру вищої та фахової передвищої освіти (НМЦ) МОН України відбулась зустріч голови Об’єднаної ради студентського самоврядування аграрних ЗВО України (далі Об’єднана рада) і за сумісництвом голови студради нашого університету Микити Семенова із керівництвом НМЦ. Метою зустрічі було обговорення основних напрямків подальшої роботи Об’єднаної ради нового скликання.

У ході зустрічі завідувачка кабінету соціально-гуманітарної освіти НМЦ Ірина Лепеха ознайомила новообраного голову з роботою Об’єднаної ради за попередні роки, надала напрацьовані матеріали діяльності ради минулого скликання.

Під час бесіди з директором НМЦ Тетяною Іщенко було зроблено акцент на необхідності оновлення Положення про Об‘єднану ради, створення нового логотипу та особистого бренду в цілому. Було наголошено на необхідності створення сторінки Об’єднаної ради на сайті НМЦ, агресивного висвітлення бренду Об’єднаної ради у соціальних мережах.

Також були виділені основні проекти за участі Об’єднаної ради:

– Відновити проведення КВК серед аграрних ЗВО України.
– Продовжити проведення Всеукраїнського фестивалю художньої творчості «Софіївські зорі» у всіх жанрах.
– Покращити змістовну частину проведення Всеукраїнського Зльоту іменних стипендіатів та відмінників навчання аграрних ЗВО України «Лідери АПК 21 століття»;
– Розробити та реалізувати проект для лідерів студентського самоврядування аграрних ЗВО України – «Школа лідерства»;
– Розробити поетапний план реалізації соціального проекту «Створення Всеукраїнської громадсько-молодіжної організації «Союзу ділової аграрної молоді України» (СДАМУ) і при цій організації Всеукраїнського фонду ділової молоді стосовно розвитку соціально-навчальних інфраструктур та покращення конкурентоздатності ділової молоді на ринку праці «Фонду ділової аграрної молоді України», винайти можливість ресурсного наповнення Фонду за рахунок міжнародних грантів.
– Розробити разом із регіональними заступниками Комплексний план роботи Об’єднаної ради на рік.

Зустріч з відповідальними особами НМЦ пройшла успішно, а переговори видалися насиченими, адже багато питань, проектів, задач з минулих років не були реалізовані, «зависли у повітрі».

Бажаємо Микиті Семенову натхнення, командної роботи у реалізації намічених грандіозних планів.

Єлизавета Семенюк, голова інформаційного сектору студради ТДАТУ;
Ігор Грицаєнко, пом. ректора ТДАТУ з орг. питань, вих. роботи та студ. справ