Від імені ректорату Таврійського державного агротехнологічного університету ректор, д.т.н., професор Кюрчев Володимир Миколайович висловив подяку усім, хто долучився до постановки п’єси Вільяма Шекспіра “Romeo and Juliet” англійською мовою.

Офіційну подяку і фото з ректором на пам’ять отримали студенти різних спеціальностей та курсів:

Дмитро Кравцов – Ромео, син Монтеккі

Валерія Марченко – Джульєтта

Андрій Неділя Ескал, князь Веронський

Артем КликПаріс, молодий дворянин, родич князя

Дмитро Самофалов – глава родини Монтеккі

Дмитро Лисенко глава родини Капулетті

Руслан КольцовМеркуціо, родич князя і друг Ромео

Микола ФіліпішенБрат Лоренцо, чернець-францисканець

Дмитро Литвиненко Деметріо, менестрель

Костянтин ІльїнБальтазар, слуга Ромео

Микита Сич Самсон, слуга Капулетті

Артур Панов Грегорі, слуга Капулетті

Марк Бузнік Абрам, слуга Монтеккі

Євген МуральП’єтро, слуга Джульєттиної мамки

Юлія ТерещенкоСиньйора Монтеккі, дружина Монтеккі

Соломія КрушельницькаСиньйора Капулетті, дружина Капулетті

Ірина Слободнюк Мамка Джульєтти

Ігор ФурманТібальт, небіж синьйори Капулетті

Анастасія Яворська, Олена Артеменко, Анастасія Скляренко, Олександра Родина,  Євген Швед, Денис Гаркуша, Ілля Шерстюк, Валерій Семілетов, Артем Бурназов, Леонід Качан, Роман Задирака, які виконали ролі веронських городян, родичів обох родин, пажів, сторожів та слуг.

Особливо щиро ректор привітав з дебютом 11-річного Михайла Легезу, учня 5-А класу  гімназії №5, який прекрасно зіграв роль Бенволіо.

Володимир Миколайович Кюрчев високо оцінив роботу режисерів-постановників вистави: Шугурової Тетяни Леонтіївни (старшого викладача кафедри іноземних мов) та Фурмана Ігоря Анатолійовича (співробітника відділу міжнародних зв’язків ТДАТУ).

Ректор наголосив, що у нашому університеті студенти мають можливість не тільки отримати фахові знання зі спеціальності, професійні навички та вміння, а й вдосконалювати свою англійську і розвивати творчий потенціал.

Ю.О. Полікарпова,

завідувач кафедри іноземних мов