З метою підвищення рівня правової культури та правового виховання молоді, у межах тижня права, викладачем кафедри суспільно-гуманітарних  наук Нестеренко О.М. 27 листопада 2017 року була проведена тематична бесіда на тему: «Міжнародно-правовий захист прав жінок» для студентів групи 21 АГ факультету агротехнологій та екології.

Під час обговорення розглядались питання, які стосуються визначення  місця прав жінок в комплексі прав людини. Будучи невід’ємною частиною прав людини, вони, на жаль, повною мірою не реалізуються в жодній державі. У наш час ця проблема набуває особливої актуальності не лише у зв’язку зі зростанням ролі жінок у різних сферах суспільного життя, а й у зв’язку з численними фактами порушення їхніх прав, включаючи недотримання міжнародно-правового принципу рівноправності чоловіків та жінок, а саме недотримання права жінок на участь у здійсненні міжнародної і внутрішньодержавної політики, недостатній захист жінок від насильства, міжнародна торгівля жінками, недостатнє виконання міжнародних стандартів, які стосуються охорони здоров’я жінок, внаслідок чого зберігається високий рівень материнської і дитячої смертності, нерівність між чоловіками і жінками у сфері праці тощо.

Наприкінці бесіди студенти разом з викладачем прийшли до єдиного висновку про те, що усвідомлення державами того факту, що права жінок є складовою і невід’ємною частиною прав людини, визначає нове розуміння, по-перше, змісту прав жінок, по-друге, необхідності їх забезпечення всіма державами для побудови демократичного суспільства, і, по-третє, розробки механізмів захисту прав жінок.