Пологівський олійноекстракційний завод — одне з найпотужніших підприємств в Україні з переробки олійних культур. ПАТ «Пологівський ОЕЗ» постійно демонструє стабільний розвиток та високі досягнення у своїй діяльності, веде модернізацію виробничого обладнання, освоює нові технології та покращує якість продукції.

Своїми високими досягненнями Пологівський ОЕЗ завдячує своєму персоналу. Тут працює близько тисячі працівників, серед яких багато молоді.

Уже кілька років поспіль ПАТ «Пологівський ОЕЗ» пропонує випускникам шкіл можливість отримання професійно-технічної та вищої освіти за рахунок коштів підприємства та працевлаштування після закінчення навчання.

22 березня 2016 року в РЦ «Юність» за підтримки відділу освіти Пологівської РДА відбувся традиційний День відкритих дверей, який керівництво заводу проводять шостий рік поспіль та запрошуює на нього своїх партнерів – вищі навчальні заклади та навчальні заклади середньої ланки з усієї України.

Таврійський державний аротехнологічний університет на цьому заході представляли факультети АТЕ (напрям підготовки «Харчові технології») та ІКТ (напрям підготовки «Машинобудування»).

Метою заходу було ознайомлення випускників з роботою у галузі переробної промисловості. Ті школярі, які були зацікавлені подальшим працевлаштуванням на олійноекстракційному заводі, мали змогу поспілкуватися з представниками ВНЗ стосовно напрямків підготовки та правил вступу.

Інформаційний супровід

голова профорієнтаційного сектору Бурдіна І.О.