Відбулася онлайн зустріч із здобувачами освіти та випускниками спеціальностей «Туризм» та «Фінанси» ВСП «Бердянський фаховий коледж ТДАТУ».

Зустріч була організована з метою ознайомлення випускників коледжу з умовами вступу до Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного, презентації освітніх програм спеціальностей 242 «Туризм і рекреація» та 072 «Фінанси, банківська справа та страхування».

На зустрічі презентовано:

• деталі та умови вступу до ТДАТУ головним фахівцем приймальної комісій к.е.н., доцентом Косторним С.В.;
  • деканом факультету економіки та бізнесу д.е.н., професором Колокольчиковою І.В. охарактеризовані всі спеціальності факультету та визначено актуальні можливості навчання в університеті на факультеті ЕтаБ;
  • завідуючим кафедри фінансів, обліку та оподаткування д.е.н., професором Яцух О.О. презентовано ОПП 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» ОКР «Бакалавр» та ОКР «Магістр»;
  • гарантом спеціальності 242 «Туризм і рекреація» к.е.н., доцентом Демко В.С. презентовано актуальність та фокус освітньо-професійних програм «Туризм» ОКР «Бакалавр» та ОКР «Магістр».

Під час зустрічі учасники активно цікавилися всіма деталями майбутнього вступу до ВНЗ, задавали питання, цікавились структурою навчальних планів та освітніх компонентів. Представники спеціальностей структурно надавали відповіді та ділились контактами з метою подальшої співпраці.