Профорієнтаційна робота здійснюється безпосередньо під час взаємодії з представниками шкіл – з учнями, батьками та вчителями. 7 грудня 2018 року викладачами кафедри публічного управління, адміністрування та права  Єфименко Л.М. та Вороніною Ю.Є. було проведено профорієнтаційний захід в ЗОШ № 15 м. Мелітополя. Школярам було надано вичерпну інформацію про університет, факультети та спеціальності, всеукраїнські олімпіади, про проходження стажування за кордоном у період навчання в ТДАТУ, а на додачу – про отримання професій та навчання на військовій кафедрі.

Також викладачі кафедри організували та провели майстер – клас серед учнів 10 – 11 класів «Один день з життя президента»,  приурочений до дня місцевого самоврядування України. В майстер – класі взяли участь 36 учнів 10 – 11 класів. Таким чином, захід надав учням можливість відчути себе в ролі прямого учасника політичних процесів.