USAID Cybersecurity Activity запрошує студентів, підприємства та заклади вищої освіти до Програми стажування з кібербезпеки.

Програма стажування з кібербезпеки створена USAID Cybersecurity Activity для отримання практичного досвіду студентами-бакалаврами у галузі.

Для роботодавців це прекрасна можливість віднайти та підготувати кваліфікованих кадрів.

Програма передбачає стажування у структурних підрозділах із кібербезпеки приватних компаній та державних підприємств, що є операторами критичної інфраструктури.

Що дасть Програма студентам?

◽️ Отримати практичний досвід у галузі та стати конкурентними на ринку праці, а також підвищити свої шанси на працевлаштування.
◽️Познайомитися з представниками галузі та дізнатися про останні тенденції у сфері кібербезпеки.
◽️ Розширити професійну мережу та отримати рекомендації від роботодавців.

Щоб взяти участь у програмі як студент або організація, потрібно заповнити реєстраційну форму до 31 січня 2024 року.