13 та 14 березня студент 3 курсу спеціальності «Готельно-ресторанна справа» долучився до участі у проекті «Cultural exchange – My Country Has an Interesting Beauty!». Участь стала можливою завдяки підписаному Меморандуму про співпрацю між ТДАТУ та Університетом СТЕКОМ восени 2022 р. та активній роботі Відділу міжнародних зв’язків.

Університет STEKOM організував культурну програму для студентів з інших університетів інших країн для культурного обміну! На сесіях культурного обміну учасники та студенти STEKOM мали можливість поспілкуватися один з одним, з різними людьми та культурами!

До виступу були запрошені студенти з Університету STEKOM, Університету Венда (Південна Африка), Університету Putra Malaysia (Малайзія), Університету Себха (Лівія), Державного університету Оромія (Ефіопія), Weru технічно-професійний коледж (Кенія), Фейсалабадського університету (Пакистан), Кращого державного технічного університету (Білорусь), Криворізького державного педагогічного університету (Україна), Миколаївського державного аграрного університету (Україна) та Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного. Основною мовою була англійська.

За програмою проекту – День 1 (ПН, 13 березня 2023) був присвячений темі: «Туристичний напрямок необхідно відвідати під час подорожі в моїй країні».

Наш студент підготував презентацію та доповідь про чудові і популярні місця України (Запорізька Січ (о. Хортиця); Києво-Печерська Лавра (Київ), Меджибізька фортеця (Хмельницька область), Тунель Кохання (Рівненська область), Асканія-Нова (Херсонська область), озеро Синевир (Закарпатська область)) додаючи свої враження, спонукаючи відвідати нашу країну у мирний час.

– День 2 (ВТ, 14 березня 2023) Тема: «Автентична кухня моєї країни: обов’язково спробуйте!»

Презентація і доповідь нашого студента розкрила смаки традиційної кухні українців з рецептами та покроковими фото приготування страв («Голубці», «Деруни», «Вареники», «Борщ»).

Студент ТДАТУ гідно представив нашу країну на цьому проекті, мав можливість почути цікаву інформацію про інші країни запрошених учасників.

Пропонуємо долучатися до міжнародних проектів, програм з метою вивчення іноземної мови та світової культури, для сприяння формуванню іншомовної компетентності, формування міжкультурної комунікації.

Старший викладач кафедри іноземних мов
Ірина Кривонос