Дорогі студенти та першокурсники ТДАТУ!

Вітаю Вас з нагоди Дня знань та початку навчального року, що символізують новий етап у вашому житті. Нехай цей рік буде наповнений яскравими враженнями, цікавими відкриттями та незабутніми моментами.

Нехай кожен крок, який ви зробите на освітній ниві, приведе Вас до великих досягнень та нових здобутків.

Завжди знаходьте в собі силу для подолання всіх викликів, а підтримка друзів та викладачів буде поруч.

Від всієї студентської спільноти, зичу вам невичерпної енергії, бажання вчитися та незабутніх років навчання. Натхнення для досягнення нових вершин, стійкості перед викликами та радості від власних перемог.

Пам’ятайте, що ви не самі – ми завжди поруч, готові підтримати та допомогти.

Долучайтесь до студентської спільноти нашого університету! Ставайте активними учасниками студентського руху та розвивайте свої лідерські і організаційні якості!

Зі святом, шановні студенти!

З найкращими побажаннями,
Семенов Микита,