ТГАТУУШановні студенти, викладачі, співробітники Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного!

Щиро вітаю вас із Днем знань і початком нового навчального року!

Наш університет будує філософію власної діяльності на принципах студентоцентризму, створюючи можливості для багатогранного розвитку кожного студента: від наукової діяльності, інноваційного навчального процесу до розвитку творчих здібностей, реалізації лідерських якостей тощо.

Бажаю всім студентам та викладачам натхнення на шляху підкорення вершин знань, наполегливості й терпіння, мудрості й порозуміння!

Нехай 2020-2021 навчальний рік буде щедрим на нові професійні досягнення, наукові відкриття та особисті звершення.

Зичу всім миру та злагоди, наснаги у роботі, успіхів у навчанні, професійного задоволення й творчих здобутків, цілеспрямованості у реалізації прагнень, мрій і сподівань!

З повагою,
ректор ТДАТУ, професор Володимир Кюрчев