Щиро вітаю Вас із Днем знань, початком нового навчального року та запрошую на святкування Дня знань, посвяту першокурсників!

День знань – це свято всіх поколінь, це світло великих ідей і естафета наукового пошуку, це захоплююча подорож у світ знань, мудрих думок і безцінних заповітів викладачів.

Від усього серця бажаю студентам досягнення омріяної мети, викладачам – оптимізму та здоров’я, а батькам – мудрості і терпіння! Сподіваюсь, здібності та наполегливість молодого покоління стануть запорукою визначних успіхів у дорослому житті!

Найщиріші слова подяки за кропітку працю, професіоналізм і мудрість – нашим викладачам, які щедро діляться своїми знаннями та мудрістю, плекають справжніх патріотів нашої держави.

Вітаю Вас зі святом, дорогі друзі! Бажаю Вам і Вашим родинам миру, здоров’я, мудрості, Божого благословення і захисту. Нехай Ваше прагнення рухатися вперед і рости над собою ніколи не вичерпується, отримані знання спрямовуються на розвиток рідної держави та особисте благополуччя.

Запрошую усіх студентів, батьків та гостей на урочисте святкування Дня знань 1 вересня о 9 годині на площі перед головним корпусом Таврійського державного агротехнологічного університету.

З найкращими порбажаннями,

в.о. ректора ТДАТУ, доктор технічних наук, професор
Кюрчев Володимир Миколайович

5d35a92f67ca