Щорічно у перший день червня в багатьох країнах світу відзначається Міжнародний день захисту дітей. У Мелітополі це світле свято ознаменовується масштабними заходами. Окрім загальноміських урочистостей, свята для дітей відбулися і у віддалених мікрорайонах міста.

Ректор Таврійського державного університету імені Дмитра Моторного Володимир Кюрчев разом з депутатом міської ради Тарасом Геновим привітали маленьких мешканців віддаленого району – Червоної гірки.

«Дуже приємно бути присутнім на святі, яке присвячене Міжнародному дню захисту дітей. Бажаю маленьким мелітопольцям мирного неба, безтурботного дитинства та здійснення мрій. Нехай ваші щирі посмішки висвітлюють нашу планету, і кожен з маленьких мешканців нашої землі буде здоровим і щасливим», – звернувся до малечі Володимир Миколайович.

Програма свята була насичена та різноманітна. Діти мали змогу насолодитися ігровою програмою з аніматорами та взяти участь у цікавих конкурсах та отримали солодкі подарунки. Протягом свята лунав дитячий сміх, а оточуючих радували щирі посмішки дитинства.

Прес-служба ТДАТУ