ВГО “Інноваційний університет” радо запрошує представників закладів вищої освіти, наукових установ, професійних та громадських об’єднань, установ неформальної освіти на ІV Зимову школу підвищення кваліфікації “Освітянин для майбутнього покоління”. Спеціальна тема: Ключові показники ефективності (КРІ) освітянина в Україні та світі”.

Дата: 02-04 лютого 2024 року.

Місце проведення: Яремче, готель «Карпатські зорі», Івано-Франківська область, вул.Петраша 6/а.

Вартість участі: 600 грн.; безкоштовно для членів ВГО “Інноваційний університет”.

Програма підвищення кваліфікації передбачає два етапи:

І етап: офлайн (02-04 лютого 2024 року) – виступи спікерів у форматі ТЕД, індивідуальні та групові заняття, спілкування у форматі «квадратного столу», проєктне завдання.

ІІ етап: онлайн (05.02.-25.04.2024 року) – виконання проєктного завдання, звітна зустріч змішаного формату та отримання сертифікату підвищення кваліфікації 240 годин / 8 кредитів ЄКТС.

Зареєструватися можна за посиланням: https://lnkd.in/gBEyp7tb

Форми приймаються до 20 січня 2024 року. Учасники будуть проінформовані про свою участь до 25 січня 2024 року.

З усіх питань, будь ласка, звертайтеся до пані Олени Ковальчук (malena.kovalchuk@gmail.com) чи пані Тетяни Акімової (tanjaskiba@gmail.com)