Опубліковано січневу редакцію 2024 року міжнародного рейтингу університетів світу Webometrics Ranking of World’s Universities. Це перше видання 2024 року з інституційними ідентифікаторами RoR.

Загалом цього разу представленість у веб-просторі було оцінено для більш ніж 32000 вишів світу. Від України в рейтингу представлено понад 200 ЗВО.

ТДАТУ посів 51 місце, піднявшись на 5 позицій. Це стало можливим завдяки високим показникам VISIBILITY (видимість) – кількість зовнішніх джерел, які містять зворотні посилання на веб-сторінки установи, де у ТДАТУ 23 місце і TRANSPARENCY (прозорість) цитування у Google Scholar – 26 позиція.

Високі показники у ТДАТУ серед аграрних ЗВО – 2 позиція після НУБІП.

ЗВО Запорізької області розмістились у рейтингу WEBOMETRICS наступним чином:

– НУ Запорізька політехніка -23 позиція
– ЗНУ – 34
– ТДАТУ – 51
– МДПУ – 70
– БДПУ – 111
– ЗДМФУ – 136.

Стабільність високих результатів ТДАТУ впродовж останніх п’яти років, є результатом покращення змістовної та інформаційної складової усіх позицій університету, які Webometrics використовує для визначення позицій ЗВО:

– показники цитувань у Google Scholar;
– прозорий рейтинг Репозитарію установи;
– показники у наукометричній базі Scopus;
– представлення установи у веб-просторі.

Трійка лідерів рейтингу: Національний технічний університет України Київський політехнічний інститут; Сумський державний університет; Національний авіаційний університет.

Дякуємо університетській спільноті незламних і успішних за високі досягнення!

Так тримати, ТДАТУ!

Разом йдемо до Перемоги і тримаємо освітянський фронт!

Відділ інформації та аналітики ЦІТІС