указЗ нагоди ювілею Володимира Миколайовича Кюрчева, доктора технічних наук, професора, члена-кореспондента Національної академії аграрних наук України, заслуженого працівника освіти України, лауреата Державної премії України в галузі науки і техніки, кавалера ордена «За заслуги», ректора Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного наукова бібліотека підготувала декілька інформаційних ресурсів:

Біобібліографічний покажчик публікацій (1986 – 2020) ювіляра, який виходить у серії «Біобібліографістика провідних учених ТДАТУ».

Віртуальна виставка «На ниві української науки і освіти» представляє ілюстрований світлинами  та  документами  науковий доробок професора В. М. Кюрчева. До уваги користувачів статті ювіляра у виданнях, які проіндексовані в міжнародних базах цитувань Scopus та Web of Science. Велика добірка світлин знайомить з ректорськими буднями. В останньому розділі виставки представлені нагороди та відзнаки, якими вшанований Володимир  Кюрчев за здобутки у галузі освіти, науки і техніки.

Наукова бібліотека також оновила інформацію на сторінці ювіляра в електронній енциклопедії  – Українська Вікіпедія.

Многії літа, шановний Володимире Миколайовичу.

Завжди ваша, наукова бібліотека