На позаплановому засіданні розширеного складу Студентської ради університету (за участі представників студентського профбюро, Студентських рад гуртожитків, факультетів, університету) було представлено виступ Андрєєва Микити – представника органів студентського самоврядування ВНЗ України в Національній агенції забезпечення якості освіти (НАЗЯО), Президента Української асоціації студентського самоврядування (УАСС).

Доповідач приділив увагу роботі НАЗЯО в цілому, ролі студентських лідерів в прийнятті рішень цієї новоствореної структури, відповів на ряд змістовних запитань наших студентських лідерів з цього приводу.

Андрєєв Микита, як керівник УАСС, розповів студентському активу університету про співпрацю УАСС з ESU (об’єднанні національних союзів студентів з 38 країн Європи). Партнерами Європейського Союзу Студентів є Європейський Союз, Рада Європи та ЮНЕСКО. Студентська рада університету в своїх планах на майбутнє акцентувала увагу на необхідності поглиблення співпраці з УАСС та відповідними Європейськими студентськими об’єднаннями. Було заплановано за сприяння УАСС проведення зустрічі зі студентськими організаціями Польщі, Словаччини, Болгарії…

Гончаров Кирило, перший заступник голови Студентської ради університету, показав шановним гостям музей університету, сам університет та провів коротку зустріч з ними в університетському студентському Центрі.

Андрєєв Микита, як член НАЗЯО, був запрошений на зустріч зі студентами університету ректором університету д.т.н., професором, депутатом ЗОР
КЮРЧЕВИМ В.М.

Грицаєнко І.М. – пом. ректора з ОВР,