26 травня – день, коли земля зупинилась… постояла і знову почала обертатися, але вже набагато швидше! А все тому, що в цей день вперше відбулося найяскравіше, найемоційніше та найочікуваніше шоу року – «Міс та Містер ТДАТУ – 2015» – конкурс, який дозволяє розкрити творчі здібності, знайти нових друзів, навчитись працювати в команді, а також достойно представити свій факультет.

Вперше за почесний титул і визнання залу змагалися пари, а не окремі учасники. У конкурсі взяли участь 5 пар з усіх факультетів університету. Головною умовою участі в конкурсі було те, що юнак та дівчина повинні навчатись на одному факультеті.

Традиційно захід розпочався із вшанування пам’яті жертв терористичних актів хвилиною мовчання та Гімну України.

У дебютному виході студенти вийшли на сцену в образах, які представляють їх факультети: механіки – в комбінезонах і з автомобільною покришкою, економісти – з грошами та документами, АТЕшки – з гітарою і колосками зрілої пшениці, енергетики – окутані проводами, ІКТшки – з кресленнями проектів та з комп’ютерними гаджетами… Паралельно ведучий заходу знайомив глядачів з конкурсантами, розповідаючи про юнаків і дівчат у віршах та прозі, серйозно та з гумором. Молоді, красиві, завзяті, талановиті пари намагалися показати себе в найвигіднішому світлі, продемонструвати артистизм та світ своїх захоплень.

У найяскравішому конкурсі «Домашнє завдання» конкурсанти чудово проявили творчу натуру і талант. Індивідуальність, неординарність, потужна енергетика учасників потоком струмували в зал, приголомшуючи і зачаровуючи членів журі та глядачів. Від хореографічних, вокальних та театральних контрастів на сцені просто обертом йшла голова! Наприклад, студенти механіко-технологічного факультету Юрій та Ганна дуже здивували глядачів цікавою театральною постановкою: зіграли на сцені історію кохання, яка почалася у Франції під час практики, і привела до Мелітополя. Вони співали, танцювали, жартували і мріяли про те, щоб мелітопольські студенти їздили до Франції не на практику, а у відпустку, а Україна стала повноправною європейською країною, народ якої буде жити в достатку. Не менш захоплюючими були презенташки інших пар.

Останню крапку у цій сценічній феєрії поставила захоплююча військова постановка, організатор якої – Тетяна Ребриста. Тетяна вся в червоному вбранні, висотою біля 3 м, як статуя Батьківщина-Мати, воскрешала загиблих молодих воїнів – наших конкурсантів.

І звичайно ж, у фіналі глядачі побачили дефіле у вечірніх вбраннях, де учасники змогли підкреслити свою зовнішність сучасним і стильним одягом модних трендів. Після чого журі вирушили підбивати підсумки конкурсу.

«Містер і Міс» – це не просто змагання за титул: на цьому конкурсі учасники зі своєю групою підтримки дарують оточуючим море позитиву, посмішок і відмінного настрою. Все це завдяки спільній творчій діяльності, яка створює всеосяжну дружню і креативну атмосферу, що в свою чергу, підтримує в студентському середовищі значимість ідеалів дружби, взаємної підтримки, чесної гри і доброго ставлення один до одного навіть у ситуації суперництва.

Конкуренція була присутня, але яскраві вбрання, радісні емоції, сміх, бурхливі оплески уболівальників перемогли – здавалося, атмосфера в ТДАТУ вибухала веселощами, не обминувши нікого із присутніх.

Конкурсантів дуже гаряче підтримували емоційні вболівальники факультетів своїми бурхливими оплесками, плакатами з іменами учасників, прапорами рідних факультетів тощо.

Традиційно у цьому заході, як і в багатьох інших, взяли участь кращі колективи Центру культури та дозвілля, серед яких: Зразковий ансамбль сучасної хореографії «Світлана», Народний ансамбль «Юність», дует «Дзеркало», солісти вокальної студії «Колаж» та інші.

Як завжди, журі довелося дуже непросто – всі учасники були гідні головного титулу. Але конкурс є конкурс, і дотримуючись правил гри, були визначені переможці.

У номінації «Містер стиль» був нагороджений Євген Русаков (ЕнФ), «Міс стиль» – Аліна Тимко (факультет ІКТ).

Номінацію «Містер артистизм» завоював Никипорець Юрій (МТФ), «Міс артистизм» – Ганна Кошелева (МТФ).

Званням «Містер досконалість» було нагороджено Олександра Кулика (факультет ІКТ), «Міс досконалість» – Віолетту Яценко (ЕнФ).

Найфотогенічніша пара факультету економіки та бізнесу Владислав Тур і Ганна Горбань – «Містер фото» та «Міс фото».

«Глядацькі симпатії» завоювали студенти факультету АТЕ Дмитро Литвиненко та Вікторія Башарина.

І далі головне! Віце-міс та Віце-містер ТДАТУ стала пара ФЕБ Владислав Тур і Ганна Горбань.

Найкраще себе проявили та отримали найвищу нагороду «Містер університет» та «Міс університет» студенти механіко-технологічного факультету Юрій Никипорець та Ганна Кошелева.

Переможених немає, є лише переможці! Тож ми щиро вітаємо всіх учасників, зичимо їм подальших успіхів та чекаємо нових конкурсантів наступного року!

Дякуємо учасникам та студентському комітету університету за гарний настрій, чудові емоції та яскраві враження. Дякуємо ректорату і профкому за підтримку таких чудових ініціатив. Бажаємо всім нам подальших життєвих і творчих успіхів та професійних злетів!

Прес-служба ТДАТУ.

Ганна Євтушенко,

голова інформаційного сектору студ. ради університету