За сприяння помічника ректора з міжнародних питань д.пед.н., професора Олени Тітової,  і начальника відділу міжнародних зв’язків Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного Світлани Шевченко, до ТДАТУ прибув міжнародний експерт служби старших експертів (SES) професор Вольфганг Крессе (Німеччина).

Протягом трьох тижнів перебування професора Вольфганга Крессе в Університеті заплановані зустрічі з викладачами кафедр, залучених до викладання дисциплін спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій».

У перший день приїзду професор Вольфганг Крессе зустрівся з в.о. ректора ТДАТУ, к.т.н., доцентом Олександром Ломейко, і радником ректора університету, д.т.н., професором Володимиром Кюрчевим. На зустрічі керівництво Таврійського ДАТУ висловило сподівання на подальшу співпрацю зі службою старших експертів (SES).

Приємним моментом під час зустрічі було спілкування професора Вольфганга Крессе, з т.в.о. декана факультету АТЕ доцентом Галиною Тараненко. Галина Григорівна спілкувалась з професором німецькою мовою.

У цей день, у режимі онлайн конференції, професор Вольфганг Крессе поспілкувався з усіма викладачами кафедри, залучених до викладання на спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій».

Безпосередня комунікація з професором Вольфгангом Крессе здійснюється старшим викладачем Світланою Шевченко, а координацію організаційних питань, у роботі з викладачами університету, покладено на завідувача кафедри ГЕЗ доцента Сергія Мовчана.

Значна допомога в організації зустрічі надана кафедрою іноземних мов (зав. кафедри доцент Світлана Симоненко), викладачі якої безпосередньо задіяні в спілкуванні по всім питанням професора Вольфганга Крессе.

Викладачі кафедри геогекології та землеустрою вдячні керівництву університету, всім викладачам, службам і колегам, залучених до організації і проведення зустрічі з міжнародним експертом служби старших експертів (SES) професором Вольфгангом Крессе (Німеччина).

Сергій Мовчан,
зав. кафедри ГЕЗ,