Минулої суботи Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного радо зустрічав школярів міста Мелітополь та району на святі День відкритих дверей у форматі «Професійного хайпу». Кожна кафедра нашого закладу освіти всебічно та яскраво представила себе майбутнім абітурієнтам.

Користуючись чудовою нагодою, викладачі кафедри «Іноземні мови» долучились до такої довгоочікуваної події та підготували неперевершену презентацію, цікаво розповівши про діяльність й напрями роботи кафедри та поділившись корисною інформацією. Родзинкою, безумовно, стали найсвіжіші відео-месседжі наших студентів з Франції, Германії, США, Канади, яким університет допоміг реалізуватися професійно та, завдяки набутим підчас навчання навичкам іншомовного спілкування, розширити кордони в прямому сенсі.

Захоплюючим продовженням презентації була пізнавальна мовна вікторина, де кожен з учасників мав змогу отримати цікаву інформацію про мови, які викладаються на кафедрі «Іноземні мови» та поласувати цукерками за активну участь в ній. Гості жваво відповідали як на прості, так і на складні запитання, сміялись та раділи власним успішним відповідям.

Наприкінці викладачі підготували для школярів сюрприз у вигляді веселих ігор. Кожен учасник мав змогу виявити свої знання з декількох іноземних мов, задіяти не тільки ментальні, але й тактильні відчуття, відчути дух змагання та солодкий смак перемоги.

На прощання кафедра іноземних мов побажала всім подальших перемог, успішного складання ЗНО та «побачимося у вересні!» Далі буде…

Ганна Гладких,
викладач кафедри «Іноземні мови»