Шановні студенти та співробітники Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного.

Ми раді представити вам крутезний анонс – стікерпак “Позитивний і незламний Сонях: стікерпарк ТДАТУ”!

Цей чарівний стікерпак був розроблений з любов’ю дизайнером Кривоносом Іваном та нашою талановитою командою студентської ради ТДАТУ, щоб принести більше радості та позитиву у ваші повсякденні чати в Telegram.

Що вас чекає у стікерпаку?

• Смішні й виразні стікери із символом університету, Соняхом!
  • Унікальні вирази та фрази, які стануть найкращими доповненнями до вашого спілкування.
  • Палітра емоцій, що допоможе виразити ваші почуття, будь то радість, вдячність чи навіть гумор.

Долучайтесь до нашої спільноти і робіть ваші чати яскравішими та веселішими разом з “Позитивним і незламним Соняхом: стікерпарк ТДАТУ”!

Як долучитися:

1. Клікніть на посилання, яке знайдете нижче або в сторіз
2. Натисніть «Додати стікери»
3. Ось і все!

Посилання тут: https://t.me/addstickers/TSATUniversity

Нехай ваше спілкування буде ще цікавішим та веселішим завдяки нашому стікерпаку! Розкажіть друзям та колегам про це неймовірне доповнення до нашого університетського життя.

Будьте позитивними та незламними, як Сонях, і нехай цей стікерпак дарує вам радість кожного дня!

#СоняхСтікерпарк #ТДАТУ #ПозитивнийІНезламний