15Не дивлячись на карантин, у навчально-науково-виробничому центрі Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного повним ходом триває підготовка ґрунтів під посів зернових та технічних культур. Щоб вчасно і якісно виконати ці важливі роботи, необхідне устаткування.

Вже не перший рік кафедра мехатронних систем та транспортних технологій надає практичну допомогу у ремонті сільськогосподарської техніки для ННВЦ. У цьому році силами кафедри була відновлена робота двох дискових плугів серії ПД-2,5.

Ці плуги з жорсткою посиленою рамою, вони призначені для підготовки грунтів, які не засмічені плитняком і іншими перешкодами, під посів зернових та технічних культур шляхом розпушування поверхні поля на задану глибину. За один прохід дискова борона здійснює подрібнення і закладення рослинних залишків, подрібнення і вирівнювання поверхні поля і закладає внесені добрива.

За матеріалами сайту кафедри
мехатронних систем та транспортних технологій