Протягом травня 2015 р. проходив Запорізький обласний конкурс наукових проектів «Енергозбереження та енергоефективність очима молоді».

Організаторами конкурсу були ВГО «Громадянська мережа «ОПОРА», Запорізький обласний Центр молоді, Запорізький Медіа Центр та ТОВ «Токмак Солар Енерджі».

Робота студента другого курсу енергетичного факультету ТДАТУ Владислава Ломиша «Комбінована енергоекономічна система керування вуличним  освітленням» увійшла до напівфіналу конкурсу.

Фінал відбувався 25 травня на базі Запорізького обласного Центру молоді. За результатами презентації-захисту наукового проекту перед журналістами, експертами та потенційними інвесторами Владислав Ломиш зайняв І місце!

Робота Владислава Ломиша отримала схвальні відгуки членів журі конкурсу, зокрема, Олександра Рєпкіна – голови Наглядової ради ТОВ «Токмак Солар Енерджі», члена Ради іноземних та вітчизняних інвесторів Запорізької обласної державної адміністрації, який виразив зацікавленість у практичній реалізації даного проекту.

Щиро вітаємо нашого переможця та бажаємо натхнення і подальших успіхів!