У Києві в у рамках проєкту «Діалоги перемоги: участь молоді у відновленні України» відбувся молодіжний форум «Роль молоді у відновленні України». Організаторами форуму були: ГО «Молодіжна платформа» за підтримки проєктів UNDP Ukraine / ПРООН в Україні.

На форумі зібралися представники молодіжних рад багатьох областей задля обговорення важливого та гострого питання про те, яка ж роль випадає на молодь у воєнний та післявоєнний часи, особливо, у період відбудови нашої держави.

Таврійський ДАТУ на форумі представляв студент факультету АТЕ Євген Пенчук, який поділився своїми враженнями від форуму.

«У перший день відбулась Презентація та обговорення проєкту ВідНОВА.UA від Всеукраїнського молодіжного центру. Національна програма, спрямована на залучення молоді до відновлення країни, тому обговорення було серйозним та активним. Закінчився цей день дуже цікавим спец-квізом, який допоміг учасникам більше роззнайомитися. Другий день форуму після панельних дискусій, учасниками форуму була пророблена колосальна робота у форматі світлового кафе, де молодь працювала над розробкою рекомендацій, які стануть основою резолюції форуму та звернення до уряду та парламенту від молоді! Також відбулося підбиття підсумків масштабного проєкту «Діалоги Перемоги». Мені дуже сподобався меседж, який став символом нашого форуму. «Повірте в молодь» який належить президенту Європейської ради Дональду Туску», – акцентував Євген.

Форум пройшов продуктивно, цікаво і насичено різними заходами.