Студенти козацького куреня ТДАТУ виступили з ініціативою провести міську екологічну акцію щодо озеленення Мелітополя «Квітуче місто».

У Мелітополі, як і в інших містах України, існує проблема щодо сортування побутових відходів населенням. Городяни не готові сортувати сміття, тому забруднюється навколишнє середовище. Досліджено, що найбільше забруднюють місто пластикові пакети та папір.

Ідея акції полягає в тому, щоб навесні обмінювати зібрані мешканцями пакети та макулатуру на квіти (насіння, цибулини, розсаду). Обмін буде приурочено до Дня Довкілля, який відзначається у третю суботу квітня.

Супровід акції – козачий рій механіко-технологічного факультету.

Одночасно розпочато збір насіння та перемовини з мешканцями багатоповерхівок щодо обміну насіння на вторинну сировину.

У навчальному корпусі №1 ТДАТУ розміщено контейнер для насінного матеріалу, учасники акції отримають солодкі призи.

Запрошуємо всіх студентів та викладачів взяти участь!

Перший етап акції триває до Дня святого Миколая – 19 грудня.

Поспішайте зробити добру справу та отримати подарунок на Свято!

Олена Федоренко,
методист наукової бібліотеки ТДАТУ