29 березня 2016 року на кафедрі «Технічні системи технологій тваринництва» відбулася звітна студентська науково-технічна конференція за результатами досліджень у 2015 році.

Загалом у конференції взяли участь 15 студентів та магістрантів з 5-ти наукових гуртків кафедри та два студенти ВСП «Ногайський коледж ТДАТУ», які представили свої наукові праці.

Дистанційно взяли участь у конференції 16 студентів Національного університету біоресурсів і природокористування (м. Київ).

Тематика доповідей студентів охоплювала широкий спектр проблем, пов’язаних з механізацією галузі тваринництва та відповідала кафедральному плану науково-дослідницьких робіт.

Під час роботи конференції було заслухано 17 доповідей на тематики, пов’язані з сучасними технологіями тваринництва.

За результатами роботи студентської конференції викладацький склад кафедри ТСТТ прийняв ухвалу відмітити змістовну та цікаву доповідь магістранта групи 12 МБ МГ Ляшенко О.М. «Розробка устаткування для обмолоту качанів кукурудзи» і рекомендував найкращі наукові доповіді студентів та магістрантів до друку у збірнику наукових праць ТДАТУ.

Кафедра технічних систем технологій тваринництва