Бути активним та креативним – завжди було трендом, а особливої популярності набуло останніми роками. Студентам Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного, які наче живчики, бажають реалізувати свій потенціал та драйв, з цим допомагає Студентська рада ТДАТУ.

Студентська рада – тренд для студента, який прагне насичено та яскраво провести свої роки в університеті.

• Студентська Рада – колектив, в якому студенти загальними зусиллями створюють для університету та міста івенти, по типу фестивалів, квестів, конференцій, тощо. ??
  • Це те місце, де ви можете себе реалізувати, отримати досвід з командної роботи та круті скіли.
  • Місце, де вам завжди раді, де ви можете знайти однодумця та частину себе самого ??
  • Якщо пояснити ще простіше, то Студентська рада – тренд студентського життя ✨

Обирайте якісну та сучасну освіту – обирайте ТДАТУ.

Бажаєте дізнатися більше? Надаємо контакти нижче.
☎️Консультації з питань вступу можна отримати за телефонами:

(099) 614-83-02, (098) 751-74-48 (Telegram, Viber…)
?Е-mail: pk@tsatu.edu.ua

?Інформація щодо вступу – телеграм канал Вступ ТДАТУ 2023 – https://t.me/tsatu2023

?Адреса приймальної комісії ТДАТУ: м. Запоріжжя, пр-т Соборний, 226, поверх 3, кабінет 75

#ТДАТУ #вступ2023 #день_відкритих_дверей #ВступникуТДАТУ #умови_вступу_ТОТ #державнезамовлення