Вже стало доброю багаторічною традицією в Таврійському державному агротехнологічному університеті перед початком навчального року оздоровлювати студентів на узбережжі Азовського моря.

Так і цього літа, з 25 по 31 серпня 2015 року на базі СОК «Салют» у с.м.т. Кирилівка працював студентський спортивно-оздоровчий табір «Здоров’як».

Кожний ранок відпочивальників розпочинався під гаслом: «У здоровому тілі здоровий дух!» Студенти змагались на визначення кращих серед кращих у баскетболі, волейболі, дартсі, плаванні, футболі, піонерболі. А вечорами «Здоров’як» розкривав свої таланти. Той, хто хоч раз відпочивав у таборі, не зможе забути тихої гри на гітарі у дружньому колі, співу і танців, інтелектуальних батлів без п’яти хвилин агрономів, інженерів-механіків, енергетиків, економістів… Сім’я в нас, дійсно, велика та дружня.

Апогеєм відпочинку в СОТ «Здоров’як» є свято Нептуна, з особливою магією таємничого дійства, яке відбувається під бурхливий плескіт хвиль.

Загалом, студенти ТДАТУ вкотре показали, що вони є не тільки найкращими у навчанні, а ще і талановитими творчими особистостями, яким під силу створити особливу атмосферу студентського табору.

Але не було б на стільки цікаво та весело, нам – студентам, без таких креативних, рішучих, талановитих вожатих, які залюбки брали участь у будь-яких як культурно-масових, так і спортивних заходах. Вони завжди підтримували нас, що надавало нам наснаги та сил для нових звершень.

Щира подяка ректорату, профкому, співробітникам ТДАТУ, студентам, завдяки яким «Здоров’як – 2015» пройшов на високому рівні.

Бажаємо успіхів усім студентам у новому навчальному році, і до нових зустрічей у спортивно-оздоровчому таборі «Здоров’як»!

Студентський комітет ТДАТУ: Ірина Жмак, Бєлєва Юлія, Євгенія Люта