Євген Сечін – студент 3-го курсу Мелітопольського коледжу ТДАТУ терміново потребує матеріальної допомоги для лікування гострого мієлобластного лейкозу МО (раку крові). Було пройдено 4 високодозові хіміотерапії. В даний час для курсу реабілітації хлопцю необхідний дорогий препарат.

Все почалося в лютому поточного року, коли хлопець захворів ГРВІ. Після вірусної інфекції у нього зберіглося погане самопочуття, були збільшені лімфовузли. Лікарі довго не могли поставити діагноз. Через карантин Євген не міг потрапити до Києва на консультацію. Про рак тоді ніхто і не підозрював. На початку травня хлопець потрапив у реанімацію дитячої лікарні Мелітополя з дуже низькими показниками крові. І тільки у Запорізькій обласній дитячій лікарні у відділенні гематології у нього виявили мієлобластний лейкоз, М0. З цього моменту почалася боротьба за життя хлопця. В онкології він переніс чотири високодозові хіміотерапії, нескінченні переливання крові та тромбоконцентрату.

Енергійний, доброзичливий, порядний, кмітливий, життєрадісний. Таким Євгена Сечіна давно знають його друзі, вчителі та любляча сім’я. Хлопець захоплюється психологією і вивченням англійської мови. Є мрія здобути вищу освіту і працювати в сфері програмування. На його думку, кожен може зробити свій внесок у поліпшення життя людства в межах своєї спеціалізації. Так, майбутніх планів дуже багато, і зараз єдине його бажання – вилікуватися!

На даний момент студент потребує дорогого лікування препаратом Венетоклакс 600 мг.

Вартість 1 курсу 80 тисяч гривень. Хвороба забрала у сім’ї всі заощадження. У хлопця залишилася надія на допомогу небайдужих людей. Для нього будь-яка ваша допомога безцінна.

Приватбанк 4149 4993 4926 0529
Мати: Сечіна Світлана Володимирівна