2 березня 2016 р. на кафедрі суспільно-гуманітарних наук відбувся захист творчих робіт з дисципліни «Політологія» студентами 41 ЕН, 42ЕН груп.

Основна мета цієї роботи – розвиток творчого потенціалу та ініціативи студентів, набуття досвіду самостійної роботи, формування громадської позиції, відповідальності і організованості.

Головне завдання полягало в спонуканні майбутніх фахівців до творчої діяльності, а також формування у студентів активної громадянської позиції через безпосередню участь кожного у створенні політичного проекту.

Виступаючим вдалося донести оточуючим багато нового, що сприяло політичному вихованню студентів. Кожен виступ було підкріплено потужної теоретичною базою, але вирішальну роль грала винахідливість студентів.

Така форма значно підвищує результати навчального процесу, формує інтерес студентів до проблем політичної сфери суспільного життя, а також робить навчальний процес більш ефективним і пізнавальним.

Таким чином, запропонована методика дозволяє стверджувати, що у процесі вирішення дослідних завдань студент не тільки самореалізується, але й саморозвивається, тим самим демонструючи вищий ступінь творчої активності.

Доцент кафедри суспільно-гуманітарних наук,

к.соц.н., Городецька О.Г.