На території  Таврійського державного агротехнологічного університету знаходяться пам’ятники та пам’ятні місця, які шануються співробітниками та студентами.

1967 року відбулося відкриття пам’ятника Герою Радянського Союзу МАЛЮЗІ М. С. – студенту Мелітопольського інституту механізації  сільського господарства, який загинув під час війни у 1943 році.

D6NE8tz9vT4

22 жовтня 1973 року була відкрита стела на честь студентів і співробітників, які загинули у роки Другої світової війни 1941-1945 років.

RUaF1dgOkHM

У 1999 році було відкрито пам’ятник Т.Г. Шевченку, відкриття було приурочено до 125-річчя вищого навчального закладу.

VCCNLuA28CQ

Пам’яті ректорів присвячена стела з іменами керівників нашого ВНЗ.

1

На студентському клубі дозвілля відкрито меморіальну дошку Чигріну О.І. – композитору, аранжировщику, дирижеру естрадного оркестру, який було створено у 1949 році.

4qQpVDwr4bA

На головному корпусі ТДАТУ відкрито дві пам’ятні дошки ректорам Гринчаку Ю.Л. і Крижачківському М.Л.

xQkyGieJK2c

Заст. декана ф-ту ІКТ,

доцент кафедри інформаційних технологій

проектування ім. В.М.Найдиша Пихтєєва І.В.