У нашому університеті з’явилася нова зірочка.
Нещодавно, а саме 09.12.2017р. студентка механіко-технологічного факультету Тетяна Замуруєва приняла участь у відомому шоу «Розсміши коміка»
Шоу «Розсміши коміка» дуже популярне серед молоді. Це гарній спосіб провести весело час не виходячи с дому.
Всім відомо, що коміків часом дуже важко змусити показати свою гарну посмішку і ми дуже пишаємося, що нашій студенці це вдалося.
Тетяна виступала разом з партнеркою по сцені Вікторією Курявцевою. Вони довго готувались і вигадували смішні замальовки, щоб показати свій талант не лише нашому університету, а й всій Україні.
Дівчата молодці, що не побоялися і виступили на телебаченні в шоу. Не кожен би на це спромігся. І ми, неймовірно пишаємося, що Тетяна є студенткою саме нашого улюбленого механіко-технологічного факультету.
Ми бажаємо, щоб ти не зупинялася на досягнутому і йшла тільки вперед. Хто знає, може через кілька років ти вже будеш в одному ряду серед відомих гумористів України.

Студентська рада МТФ