З 12 по 16 травня 2015 р. у Таврійському державному агротехнологічному університеті відбулося відзначення Дня Європи в Україні.

Під керівництвом викладачів кафедри іноземних мов були підготовлені тематичні постери англійською, французькою та німецькою мовами. Протягом тижня студенти різних курсів та груп знайомилися з їх змістом та брали участь в організованих постерних сесіях і обговорювали особливості Європейського Союзу, основні цілі його створення, стратегії розвитку до 2020 р.

Ст. викладач кафедри Шевченко С.П. організувала тематичний захід «Інтеркультурна Європа», на якому студенти факультету АТЕ презентували різні європейські країни англійською мовою.

Викладачі кафедри провели тематичні бесіди зі студентами, на яких обговорювали основні європейські цінності, тенденції розвитку сучасної Європи та наголошували на європейськості України.

Завідувач кафедри іноземних мов

Полікарпова Ю.О.