Члени експертної комісії визначилися зі стипендіатами міського голови. Є серед них і студенти Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного.

У номінації «Науково-дослідницька діяльність» стипендію мера буде отримувати студент 31 ГМ групи Кирило Кузьмін.
За спортивні досягнення стипендію отримуватиме срібний призер Чемпіонату України з вільної боротьби 2021 року, студент гр. 21 СЕЕ В’ячеслав Копоть.

Нагадаємо, що стипендія Мелітопольського міського голови для обдарованої молоді міста вводиться з метою підтримки талановитих молодих громадян, створення умов для виховання інтелектуальної та творчої еліти міста і спрямована на стимулювання молодих людей на досягнення високих результатів у навчанні, фізичну культуру і спорт, творчих досягнень в науково дослідницької, громадської та волонтерської діяльності.

Редакційно-видавничий відділ