26 квітня 2016 року відбулось чергове засідання школи профспілкового лідера ТДАТУ, в рамках якого проводився тренінг: «Мистецтво спілкування». Провела його старший викладач кафедри суспільно- гуманітарних наук Зімонова Ольга Володимирівна.

Антуан де Сент Екзюпері  зазначав: «Єдина справжня розкіш – розкіш людського спілкування», і це дійсно так, адже спілкуватися можна «грамотно» й «безграмотно». Партнерів зі спілкування можна перетворити на недругів, а можна — і на прихильників. Ваша манера спілкування — це те, що стоїть між вами й іншою людиною. Іноді це стіна, яка вас розділяє.

Як зробити так, щоб ця ціна не виникала? Як викликати інтерес? Як зацікавити людину у процесі спілкування? Саме на ці запитання давала відповіді  Ольга Володимирівна під час тренінгу.

Дякуємо усім учасникам школи профспілкового лідера і  сподіваємось, що набуті знання допоможуть студентам налагоджувати тісні ділові та особисті стосунки.

Заступник голови профкому

по роботі з молоддю  Гуменюк В.А.

Фото Ганни Бовкун