2017 року студенти 11 ЕЕ групи під керівництвом викладачів кафедри суспільно-гуманітарних наук Шелудько О.О. та Щербакової Н.В. відвідали фотовиставку у БК ім. Шевченка, присвячену подіям 2013-2014 р., а саме подіям у Києві на Майдані.

“…О четвертій годині ранку 1 грудня найбільший мирний мітинг-протест студентів, який зібрався у Києві на Майдані Незалежності, спробували жорстоко придушити. Постраждало майже півсотні студентів, які народились уже за часів незалежної України. Це викликало нечувану реакцію суспільства.  Люди негайно вийшли на мирну акцію непокори , солідаризуючись із постраждалими. А вже 2 грудня почався МАЙДАН…” – це слова з промови Володимира Клещінського, професійного фотографа, співробітника Посольств Німеччини в Києві.

На виставці представлено близько 70 робіт фотографа. Знімки подорожують по всій Україні. До нас вони прибули із Запоріжжя.  Роботи  розміщено у великій залі БК ім. Шевченка. Подивитися фотографії і вшанувати пам’ять Героїв Небесної сотні прийшли студенти 11 ЕЕ групи, під керівництвом викладачів кафедри суспільно-гуманітарних наук Шелудько О.О. та Щербакової Н.В.

За підтримки “Центру мистецтв “Арт-Простір” міста Запоріжжя у БК ім. Шевченка працює фотовиставка “Майдан 2014. Люди та події”. В експозиції представлені роботи, присвячені життю та боротьбі мешканців наметового революційного містечка , їх надіям та сподіванням.

Ми повинні бути вдячні загиблим героям, позбутися байдужості і вигляду раба. Ми повинні сказати, що гідні жити у вільній, незалежній і багатій країні, не повинні терпіти бандитизм і приниження.   Тільки тоді  будемо щасливими.

Кафедра суспільно-гуманітарних наук

DSC04399 DSC04397 DSC04401 DSC04402 DSC04405 DSC04407