Днями на виховну годину до здобувачів освіти І та ІІ курсів ВСП «Бердянський коледж ТДАТУ» завітала інспектор Ювенальної превенції Бердянського ВП ГУНП у Запорізькій області Аліна Недоступ.

Інспектор поспілкувалася з неповнолітніми здобувачами освіти та розповіла про статті адміністративного та кримінального кодексів України, які стосуються закладів освіти, та про запобіжні заходи, що передбачені цими статтями.

Під час розмови студенти коледжу та інспектор Ювенальної превенції моделювали ситуації поширених правопорушень серед молоді щодо розпивання алкогольних напоїв, куріння в невідведених для цього місцях. Аліна Недоступ пояснювала способи їх запобігання, а також роз’яснила студентам їх права щодо вчинення відносно них насильства.

Наприкінці виховної години пані інспектор показала два відео про поняття кібербуллінгу та шкоду, яку спричиняє вживання наркотиків. Сподіваємось, що здобувачі освіти нашого коледжу будуть уважними в цих питанням та вони їх не торкнуться.

За матеріалами сайту: ВСП «Бердянський коледж ТДАТУ»