Минулого тижня  біля селища Зеленого Мелітопольського району розпочалась закладка саду Таврійського державного агротехнологічного університету площею 16 га. До висадки дерев приєдналися студенти та викладачі з усіх факультетів університету. Зокрема, 24 жовтня 2018 року до робіт по закладці саду долучилася «важка артилерія» – студенти–механіки першого курсу. Студенти 11АІ та 12 АІ групи механіко-технологічного факультету разом з кураторами кафедри МСТТ доц. Болтянським О.В. та ст. викл. Мілаєвою І.І. взяли участь у підготовчих роботах до закладання черешневого саду.

Також не можна не відзначити внесок доцентів кафедри плодовоочівництва, виноградарства та біохімії Нінової Г.В. та Алексеевої О.М., які також були задіяні у підготовці садженців для висадки у відкритий грунт.

Студенти та викладачі працювали гуртом з бадьорим настроєм, злагоджено та натхненно. Така робота неймовірно згуртовує колектив та об’єднує студентів різних факультетів.

Прес-служба ТДАТУ