19 жовтня у рамках програми обміну студентів «Студ бумеранг» на головній площі Мелітополя зібралася молодь з усієї країни!
Метою було встановити новий рекорд –«Найбільша кількість зачісок з синьо-жовтими стрічками на одній локації»
Участь взяли близько 12 ВНЗ України. Не могли залишитися осторонь і студенти ТДАТУ!
Захід проходив енергійно та весело, майстри робили дівчатам коси різної складності, вплітаючи стрічки – українську символіку. Протягом встановлення рекорду виступала музична група міста Мелітополя «Мiсто- М».
Ось,всі зачіски зроблені і молодь з нетерпінням чекає на результат. Це був дуже хвилюючий момент,адже подібний рекорд вже було встановлено у Житомирі 2 роки тому(189 зачісок за 4 години) ,і для того,щоб його побити слід добре попрацювати!
«Разом зареєстровано 264 зачіски з жовто-блакитними стрічками на одній локації!» – оголосила Лана Вєтрова, керівник Національного реєстру рекордів України, і вручила організаторам дипломи.
Студенти ТДАТУ дуже раді,що взяли участь у такому масштабному заході, яке наше місто Національного реєстру рекордів України ще не бачило!
Чекаємо на нові рекорди,Мелітополю!

Голова інформаційного сектору
Івова Наталія