IMG_1353Найбільше у світі щастя – це мир, коли люди живуть дружно та спокійно, земля не здригається від страшних вибухів, не ллються сльози горя та втрат. Цей день присвячений ідеалам миру як у відносинах усередині держав, так і у відносинах між усіма державами, народами та покликаний змусити всіх не тільки задуматись, але й зробити щось заради спокою на Землі.

19-го вересня напередодні свята Міжнародного Дня миру, яке присвячене в цьому році екологічним проблемам, студенська рада Таврійського державного агротехнологічного університету ім. Дмитра Моторного, організувала акцію «СТУДКОМ ЗА ЕКО».

Взяти участь в акції могли усі бажаючі. Для цього треба було принести із собою пластикову пляшку та віддати її організаторам, які очікували біля навчального корпусу №5.

За кожну пляшку учасник отримував номер, на якому писав свій нік в Instagram та кидав в урну. Ввечері було проведено розіграш призів через жеребкування. Воно визначило три призових місця:

• перше – сумка shoper,
  • друге- чашка Starbucks з металевою соломинкою,
  • третє – баночка смачного меду.

Всі призи виготовлені з ЕКО матеріалів , що дуже актуально.

В акції взяли участь багато студентів та викладачів ТДАТУ. Вони те тільки отримали призи та гарний настрій, а і зробили добру справу. Тільки разом ми можемо покращити наш світ.

Єлизавета Гончаренко,

заступник голови інформаційного центру