Сьогодні ми святкуємо особливий день – День нашого міста, і ми, Студентська Рада ТДАТУ, щиро вітаємо вас з цим важливим святом!

Мелітополь, місто зі столітньою історією, світлою душею і гостинними людьми, починає свій родовід із далекого 1784 року. Саме тоді на місці колишнього ногайського аула Кизиль-Яр (Кизли Яр) виникла слобода, яку ми тепер називаємо Мелітополь. З 1842 року це місто стало центром Мелітопольського повіту, а його географічне розташування на перехресті торгових шляхів до Азовського та Чорного морів зробило його землеробним і промисловим центром південного степу.

Спочатку Мелітополь був повітовим центром Таврійської губернії, а потім став центром Мелітопольського округу. Історія цього міста відображена в численних історичних і архітектурних пам’ятках, які донеслися до наших днів.

День міста – це свято об’єднання, свято гордості за наше місто і його досягнення. Це день, коли ми святкуємо не лише минуле, а й майбутнє, що нас чекає. Ми віримо у найскоріше визволення нашого рідного, українського, міста Мелітополь!
Віримо у ЗСУ! Чекаємо на Перемогу! Аби наступний день міста святкувати у вільному та квітучому Мелітополі!

З найкращими побажаннями,
Студентська Рада ТДАТУ