Упродовж двох тижнів активісти студентської ради Таврійського ДАТУ копітко працювали над реалізацією проєкту «Студентський Hub», фінансованого за підтримки Concept School та USAID. Ремонтні роботи, закупівля інвентарю та техніки вже позаду.

29 березня відбулося урочисте відкриття простору «Студентський Hub». Голова студентської ради Микита Семенов розповів та продемонстрував, що саме було зроблено. Особливо присутніх вразили фотографії порівняння «до та після».

Серед запрошених гостей були ректор ТДАТУ Володимир Кюрчев, заступник управління молоді та спорту міста Мелітополь Тетяна Несват, помічник ректора з організаційних питань, виховної роботи та студентських справ Ігор Грицаєнко та представник молодіжної організації “People.ua” Віктор Майоров.

Ректор привітав студетів та запропонував всебічну допомогу у подальшому вдосконаленні студентського простору. Також з вітанням до студентів звернулася Тетяна Несват. Вона нагадала, по перебіг конкурсного відбору на фінансування проєктів та який шлях пройшли активісти до втілення своєї ідеї.

Тож, відтепер «Студентський Hub» відкритий для зустрічей студентських рад факультетів, окремих секторів, розробки будь-яких проєктів, тренінгів, конференцій та дозвілля. Віримо, що це місце стане епіцентром народження свіжих ідей, плідної праці, саморозвитку та відпочинку з користю.

Ще раз дякуємо Concept School та USAID за можливість створити сучасний та функціональний студентський простір «Студентський Hub». А також дякуємо всім студентам, які брали участь у складанні проєкту та втіленні його у реальність!

Єлизавета Семенюк,
голова інформаційного сектору студради ТДАТУ