Студентська рада факультету АТЕ відвідала школу-інтернат №1 з привітанням свята Дня Св. Миколая та наступаючим Новим 2016 роком.

Студенти підготували святкову казку, у якій приймали участь Святий Миколай, Маша та Ведмідь, Кікімори, Водяний та його жінка – Кащейка, також ведучий цього свята Юдін Олександр, фотограф – Генсицький Максим, та помічниця з мейк-апу Зінов’єва Ксенія.

Упродовж вистави було розіграно декілька конкурсів, де діти охоче прийняли участь. Після вистави, усі бажаючі мали змогу сфотографуватися із улюбленими героями цієї святкової казки. Також студентська рада вручила усім дітям солодкі новорічні подаруночки на зібрані кошти з факультету та м’які іграшки. Адміністрація інтернату висловила студентам подяку за організацію дозвілля вихованців та вагомий внесок у справу виховання підростаючого покоління.

С наступаючими святами!!!

З повагою, студентська рада факультету агротехнологій та екології.

Передерій Катерина, 21 ЕК