viber image 2019-05-08 , 14.13.02Початок травня ознаменувався визначною подією для талановитої молоді України – членів Малої академії наук. Столиця нашої країни – місто Київ приймала третій етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.

Цьому етапу передували два попередніх. На першому (місцевому) етапі учні написали контрольну роботу з базової дисципліни «Математика», разом з науковими керівниками обрали тему дослідження, склали тези, і здійснили ґрунтовне дослідження обраної проблеми. Другий етап конкурсу передбачав захист науково-дослідницьких робіт на рівні області.

Урочисте відкриття та закриття третього  етапу конкурсу відбулися у національному технічному університеті «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», на якому із вітальним словом для учасників конкурсу виступили: Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич, Президент Національної академії наук України Борис Патон та Президент Малої академії наук України Станіслав Довгий.

Сам конкурс приймав Київський національний університет імені Тараса Шевченка, в якому взяли участь переможці обласних етапів.

У цьому навчальному році участь у конкурсі взяли 250000 хлопців та дівчат 9-11 класів з усіх куточків України. До фіналу дійшли 1200 найкращих!

У складі делегації Запорізької області опинились п’ятеро дівчат і хлопець з міста Мелітополя, які боролися за звання найкращих у різних наукових секціях.

У секції  «Економічна теорія та історія економічної думки»  Запорізьку область представляла учениця 9-го класу Мелітопольського навчально-виховного комплексу № 16  Мелітопольської міської ради Запорізької області Поліна Сергіївна Прокопеня, яка стала переможницею обласного етапу конкурсу по даному напрямку.

Фінальний етап відбувся у три тури. У першому турі відбулася попередня оцінка наукової роботи членами журі конкурсу. Другий тур передбачав виконання контрольної роботи з математики. І на третьому турі відбувся власне публічний захист наукової роботи.

В роботі  секції «Економічна теорія та історія економічної думки»  взяли участь 18 представники із 17 областей України та м. Києва.

Поліна була однією з двох наймолодших учасниць конкурсу. Але це не завадило їй успішно подолати усі сходинки й отримати перемогу! Журі конкурсу, що складалося з провідних фахівців Київських закладів вищої освіти, високо оцінило захист наукової роботи Поліною. Було відзначено впевненість у відповідях на непрості запитання членів журі та присутніх, високий рівень підготовки дівчини до участі в конкурсі.

А підготувала Поліну Прокопеню до конкурсу к.е.н., доцент кафедри бізнес-консалтингу та міжнародного туризму Таврійського державного агротехнологічного університету Наталія Вікторівна Почерніна.

Кафедра бізнес-консалтингу та міжнародного туризму Таврійського державного агротехнологічного університету дякує Наталії Вікторівні за підготовку Поліни до участі в конкурсі!

Кафедра пишається досягненням Поліни Сергіївни Прокопені, а також дякує батькам Поліни Сергію Івановичу та Ользі Віталіївні за сприяння в науковій діяльності дочки та сподівається на подальшу співпрацю!

За матеріалами: кафедра бізнес-консалтингу та міжнародного туризму