Хочеш дізнатися про найкращий заклад вищої освіти? Де саме навчають на перспективних і затребуваних спеціальностях? Які можливості та переваги можна отримати навчаючись у ТДАТУ? Відповіді на ці та інші питання можна дізнатися на Дні відкритих дверей, який проводить лідер аграрної освіти – Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного.

Якщо ти бажаєш отримати сучасну європейську освіту, – тоді цей пізнавальний захід саме для тебе.

Завітати на День відкритих дверей дуже просто.

Для цього 26 лютого об 11 годині заходь на YouTube-канал «ТГАТУ-ТДАТУ Мелітополь» за посиланням.

Не втрать свій шанс дізнатися корисну інформацію про Таврійський ДАТУ: спеціальності, вступну кампанію-2022, навчання та стажування за кордоном, дуальну освіту, можливості для студентів під час навчання та перспективи працевлаштування.

26 лютого 2022 року о 12:00 приєднуйся для відкритого спілкування зі студентською молоддю, представниками відділу міжнародних зв’язків, факультетів та приймальної комісії до відеоконференцій ZOOM за посиланнями:

ПАРОЛЬ ДО ВСІХ КОНФЕРЕНЦІЙ: 1111

Прагнеш навчатися у кращих? Тоді обирай ТДАТУ!

Денис Водоп’янов, начальник РВВ “Агро Таврія”,
за поданням відділу профорієнтації та довузівської підготовки